مارک ویلموتس,اخبار فوتبال,خبرهای فوتبال,فوتبال ملی

 


مارک ویلموتس برای آغاز مرحله جدید اردوی تیم ملی فوتبال ایران و تماشای بازی های لیگ برتر هفته آینده به ایران می آید.

 مارک ویلموتس، سرمربی تیم ملی ایران که این روزها در بلژیک حضور دارد، مشغول برنامه ریزی برای اردوی این تیم پیش از بازی دوستانه با هنگ کنگ است که اواخر دهه اول شهریور در تهران آغاز خواهد شد.

 

طبق برنامه قرار است این سرمربی ۵۰ ساله پیش از شروع نوزدهمین دوره لیگ برتر به ایران بازگردد و با توجه به اعلام رسمی حیدر بهاروند، رئیس سازمان لیگ مبنی بر آغاز این رقابت‌ها از تاریخ ۳۱ مرداد به احتمال فراوان، ویلموتس هم که طبق هماهنگی با مسئولان فدراسیون برای تماشای بازی‌های لیگ باید در ورزشگاه‌ها حاضر شود تا ۲۹ مرداد به ایران می‌آید.

 

تیم ملی فوتبال ایران نخستین بازی خود در مرحله دوم مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را ۱۹ شهریور در ورزشگاه ملی هنگ کنگ مقابل شاگردان میکسو پاتلاینن در تیم ملی این کشور برگزار می‌کند.

 

فدراسیون فوتبال درصدد است مقدمات برگزاری یک بازی تدارکاتی برای یوز‌ها (لقب تیم ملی فوتبال ایران) را در اردوی تهران فراهم کند تا شاگردان ویلموتس پیش از سفر به هنگ کنگ یک بازی دوستانه انجام بدهند. البته با توجه به مشکلات موجود از لحاظ پیدا کردن حریف برای این بازی در نهایت باید دید آیا ملی پوشان فوتبال ایران از تقویم خالی شان بین تاریخ ۱۰ تا ۱۵ شهریور استفاده خواهند کرد یا خیر؟

این خبر را به اشتراک بگذارید :